Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Informacje o firmie Moto Szlif Makowski

 

          Od samego początku jesteśmy firmą rodzinną, której specjalnością jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie usług związanych z silnikami spalinowymi.

 

Nasza firma powstała w latach 70-tych. Ponad czterdzieści lat temu Jerzy Makowski zaczynał mając jedną tokarkę i jedną szlifierkę do wałów, prowadząc działalność na lokalnym rynku. Dzięki determinacji w dostarczaniu najlepszej jakości usług firma dynamicznie się rozwijała i powiększała. Na przełomie lat 80. i 90. oferta została rozszerzona o mechanikę pojazdową.

 

Od 2000 roku następuje stały i dynamiczny rozwój naszej firmy. Wymieniliśmy park maszynowy na nowe urządzenia wysokiej klasy, powiększyliśmy zespół naszych specjalistów. Rozszerzyliśmy działalność na cały kraj.

 

Zdjęcie 00

 

 

Obecnie dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym przystosowanym do precyzyjnej obróbki każdego podzespołu w silniku spalinowym. Nasze urządzenia wyprodukowane zostały przez czołowe firmy z Niemiec, Francji i USA. Posiadamy między innymi kilka maszyn numerycznych CNC marki NEWEN (ta sama marka dostarcza maszyny mechanikom Formuły 1) oraz nie numeryczne BERCO, które służą do obróbki gniazd zaworowych w głowicach oraz szlifierki do wałów niemieckiej  firmy SCHOU oraz AMC, które wymagają specjalistycznej obsługi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zachować najlepsze tolerancje.

 

Zdjęcie 01

 

W 2010 roku uruchomiliśmy stanowiska do regeneracji turbosprężarek wszystkich typów pojazdów – od aut osobowych do ciągników siodłowych poprzez ciągniki rolnicze oraz maszyny budowlane. Używamy sprzętu topowej firmy SCHENCK, która produkuje górujące na rynku wyważarki oraz urządzenia polskiej firmy CIMAT. Do naprawy turbin stosujemy angielskie podzespoły firmy MELETT.

 

Zdjęcie 02

 

 

Od lat korzystamy z części produkowanych i dystrybuowanych przez renomowane polskie marki, które tak jak my stawiają na jakość. Współpraca z kilkoma z nich ma swoje początki w latach 90.

 

Bez wątpienia jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w zakresie naszych usług, wprowadzaniu innowacji i ciągłym rozwojem.

 

Zaufali nam: Policja, Pogotowie woj. Świętokrzyskiego, Poczta Polska, serwisy samochodowe niezależne i autoryzowane (Toyota, Ford, Honda, Seat, Opel, Skoda itp.).

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Artur Makowski i Rafał Makowski

 

Kontakt i Dojazd